Aplankykite mūsų atnaujintą puslapį
Vertinimo procesas

Globalios Lietuvos apdovanojimai suteikia galimybę įvertinti ir pagerbti lietuvius ir su Lietuva susijusius asmenis, žinomus savo išskirtinio talento, vizijos  dėka ir prisidedančius prie tarptautinių galimybių Lietuvai kūrimo. Šie žmonės yra esami arba būsimi lyderiai ir inovatoriai savo pasirinktose profesinėse srityse. Jie taip pat yra geriausi neformalūs Lietuvos ambasadoriai užsienyje.

Nominantai yra siūlomi  viešo ir atviro proceso metu. Atrinktų nominantų sąrašas yra pateikiamas Žiūri komisijai, kuri  išrenka laureatus kiekvienoje kategorijoje.  Šiais metais Žiūri komisija yra sudaryta iš praeitų metų Globalios Lietuvos apdovanojimų laureatų, GLL valdybos narių ir savo srities specialistų, turinčių tarptautinės patirties.

Pagrindinis vertinimo kriterijus – glaudūs nominanto ryšiai su Lietuva ir konkretūs pasiekti rezultatai įgyvendinant Lietuvos konkurencingumą skatinančias ir Lietuvos vardą garsinančias idėjas.

Vertinimo procesas

Spalio 18 d. – baigiasi viešas galimų kandidatų teikimo laikas.

Lapkričio 5 d. – nominantų sąrašas ir papildoma informacija pateikiami Žiūri komisijai:

  • kiekvienai kategorijai priskirtų nominantų sąrašas;
  • nominantų biografijos ir jų pasiekimų aprašymai;
  • nominantus rekomendavusių asmenų pavardės;

Lapkričio 20 d. -  surenkami Žiūri komisijos narių vertinimai.

Gruodžio 1 d. – Žiūri komisijos pirmininkas patvirtina rezultatus.

Sausio 3 d. – laureatai paskelbiami apdovanojimų ceremonijos metu.

Žiūri komisijos nariai yra atsakingi už nominantų sąrašo reitingavimą (nuo žemiausios pozicijos iki aukščiausios). Geriausiai komisijos narių įvertintas nominantas bus paskelbtas  kategorijos laimėtoju. Komisijos pirmininkas yra atsakingas už rezultatų patvirtinimą.

Apdovanojimas už viso gyvenimo nuopelnus yra teikiamas GLL parterio – Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos.

 

 

 

 © 2015 Global Lithuanian Leaders GLL