Aplankykite mūsų atnaujintą puslapį
Spaudos centras

Kingsley Aikins: emigrantai tampa kritiškai svarbiu šaltiniu pasaulinėje „protų kovoje“
2014-01-04

Penktadienį LR Prezidentūroje vykusioje „Globalios Lietuvos apdovanojimų 2013“ ceremonijoje dalyvavo svečias airis Kingsley Aikins, Dublino konsultacijų kompanijos "Diaspora Matters" įkūrėjas, pasaulyje gerai žinomas diasporos integravimo strategijų ir profesinių tinklų mezgimo ekspertas. Organizacijos „Globalios Lietuvos lyderiai“ į Lietuvą pakviestas svečias dalinosi įžvalgomis apie diasporos reikšmę šaliai.

Parsisiųsti pilną pranešimą spaudai 

Prezidentūroje įteikti apdovanojimai pasaulio lietuviams
2014-01-03

Penktadienio pavakarę į „Globalios Lietuvos apdovanojimus 2013” LR Prezidentūroje susirinko tarptautinės sėkmės sulaukę pasaulio lietuviai profesionalai ir su Lietuva save siejantys užsieniečiai, savo darbais prisidėję prie Lietuvos augimo ir vardo garsinimo. Labiausiai nusipelniusius Lietuvos labui apdovanojo Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Parsisiųsti pilną pranešimą spaudai 

Prezidentė apdovanos Lietuvai nusipelniusius pasaulio lietuvius
2014-01-02

Sausio 3 d. LR Prezidentūroje įvyksiančiuose „Globalios Lietuvos apdovanojimuose 2013” bus pagerbti šviesiausi lietuviai ir su Lietuva siejami asmenys, daug pasiekę mokslo, verslo ir kultūros srityse bei konkrečiais darbais prisidėję prie šalies pozicijų stiprinimo pasaulyje. Apdovanojimai, kuriems iš viso nominuotas 41 kandidatas iš 13 šalių, bus teikiami už Lietuvos eksporto skatinimą, investicijų pritraukimą, tarptautinių naujovių diegimą, jaunimo lyderystės skatinimą, patirties sklaidą, šalies vardo garsinimą bei viso gyvenimo nuopelnus.

Parsisiųsti pilną pranešimą spaudai 

Globali mentorystės programa „LT Big Brother“ užbaigia penktąjį sezoną
2013-12-31

Mentorystės programa „LT Big Brother“, skirta lietuvių jaunimui, norinčiam pasisemti žinių ir patirties iš lietuvių profesionalų dirbančių visame pasaulyje, vakar vykusio metinio suvažiavimo metu atsisveikino su penktojo sezono dalyviais.

Parsisiųsti pilną pranešimą spaudai 

R. Skyrienė: investicijų augimo galima tikėtis panaudojant išvykusių lietuvių ryšius
2013-12-30

Šiemet tarptautiniuose reitinguose Lietuva pagal verslo sąlygas ir investicinio patrauklumo potencialą lyderiavo Centrinės ir Rytų Europos regione. Panašu, kad dabartinis investicinis klimatas ir šiuo tikslu šalyje įkurtų institucijų bei agentūrų darni veikla duoda gerų rezultatų. Tačiau asociacijos „Investors‘ Forum“ vykdomoji direktorė Rūta Skyrienė pataria neužmigti ant laurų, o geresnių rezultatų siekti reaguojant į aplinkos pokyčius bei tikslingai panaudojant turimus išteklius, jų tarpe ir užsienyje gyvenančius tautiečius.

Parsisiųsti pilną pranešimą spaudai 

Pasaulio lietuviai skatinami prisidėti prie Lietuvos verslo vystymo
2013-12-24

Organizacija „Globalios Lietuvos lyderiai“, vienijanti po pasaulį išsibarsčiusius, save su Lietuva siejančius įvairių sričių profesionalus, kartu su VšĮ „Versli Lietuva“ šiemet ėmėsi įgyvendinti pirmąją diasporos mentorystės programą Lietuvos įmonėms. Per pirmuosius šios programos metus buvo padėti pamatai naudingiems lietuvių diasporos ir šalies verslininkų partnerystės ryšiams. Dalis programoje dayvaujančių užsienio lietuvių už patirties dalijimąsi nominuoti „Globalios Lietuvos apdovanojimams 2013“, kurių laureatai paaiškės sausio 3 d. ceremonijos metu.

Parsisiųsti pilną pranešimą spaudai 

Paskelbti „Globalios Lietuvos apdovanojimų 2013“ nominantai
2013-12-13

Sausio 3 d. Prezidentūroje antrą kartą bus pagerbti ir įvertinti „Globalios Lietuvos apdovanojimų 2013” laureatai. Antrus metus „Globalios Lietuvos lyderių“ (GLL) inicijuojamo renginio metu bus apdovanoti daug pasiekę ir tarptautinę patirtį sukaupę asmenys, savo profesine veikla ir pasiekimais prisidedantys prie Lietuvos augimo bei vardo garsinimo pasaulyje.

Parsisiųsti pilną pranešimą spaudai 

 © 2015 Global Lithuanian Leaders GLL